BMW 3 Serie
Touring 316i Business Aut. *NAVI-FULLMAP | SPORT-SEATS | AIRCO | CRUISE | 18''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 7.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.445,-
LEASEPRIJS: € 122,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.489,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 316i Business Aut. *NAVI-FULLMAP | SPORT-SEATS | AIRCO | CRUISE | 18''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 maart 2014 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 215.083 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 122,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-TNN-31 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.445 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.065 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- mistlampen voor
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- 16 inch lichtmetalen wielen V-spaak
- airco automatisch
- Cruise control met Active Braking
- Mineralgrau
- Bluetooth
- Dakrailing in mat zwart
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Middenarmsteun achter inclusief bekerhou
- Mistlampen voor 3 serie
- Sportstoelen voor incl. handmatig verstelbaar bovenbeensteun en elektrisch in breedte verstelbare rugleuning
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel